Něco málo o nás ……

Jsme malá projekční kancelář, která v současné podobě, vznikla na jaře roku 2018 z důvodu pokrytí čím dál větší poptávky projekčních služeb v části pozemních, inženýrských, dopravních a průmyslových staveb.

Historie naší projekční kanceláře se začala psát nepřímo již v roce 2000, kdy jsme začínali v realizaci staveb a projektování staveb bylo jako doplňková služba. Naplno a jako hlavní činnost jsme se projekčním službám a inženýrské činnosti začali věnovat od začátku roku 2010 v pozici OSVČ. S nárůstem dodávaných služeb jsme přistoupili k samostatnému vytvoření naší společnosti DAZ designs4U s.r.o.

Naší činnost můžeme rozdělit na dvě samostatné větve – činnosti:

  1. Vytváření, zpracovávání a dodávání kompletních projektových dokumentací  jako generální dodavatel nebo ucelených částí jednotlivých projektových dokumentací jako subdodavatel.
  2. Inženýrská činnost při povolování staveb nebo samotné výstavbě ve formě technického dozoru investora, autorského dozoru či odborné vedení realizace stavby.

Nemalou roli v soukromé a investiční výstavbě hraje dobrá laická znalost problematiky. Naším sekundárním cílem je toto povědomí zvyšovat. Snažíme se o to pomocí mini videokurzů a e-booku, případně individuální pomocí při plánované výstavbě.